1,5%

1,5%

Przekaż 1,5% podatku na działalność Fundacji Dogtor

Fundacja Dogtor to organizacja pożytku publicznego zajmująca się szeroko pojętą terapią przy udziale zwierząt. Podopiecznymi fundacji są nie tylko osoby niepełnosprawne, ale także dzieci i młodzież zagrożona patologiami społecznymi, osoby w trudnej sytuacji życiowej, pacjenci szpitali psychiatrycznych a także osoby po traumie potrzebujące wsparcia psychologicznego. Co różni fundację od innych podobnych instytucji? Zwierzęta! To właśnie one pełnią najważniejszą rolę z szeregu proponowanych przez fundację terapii. Specjalnie szkolone psy biorą udział niemal w każdych zajęciach terapeutycznych zamieniając je w niezwykła przygodę i zamieniając trudny proces rehabilitacji w radosną zabawę z psem!

Przekazując 1,5% podatku na Fundację Dogtor pomagasz:

  • prowadzić zajęcia terapeutyczne,
  • prowadzić zajęcia edukacyjne,
  • szkolić psy terapeutyczne,
  • propagować metodę dogoterapii jako formę rehabilitacji osób niepełnosprawnych.

Przekazując 1,5% podatku na rzecz Fundacji Dogtor pomagasz nam przywracać uśmiech!

KRS 0000145034

Aby ułatwić Państwu wypełnienie deklaracji Gdyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych umieściło na swojej stronie bezpłatny program, dzięki któremu nie tylko z łatwością wypełnią Państwo formularz PIT, ale także przekażą Państwo swój 1,5% podatku wybranej organizacji działającej na terenie Gdyni!
Zachęcamy do korzystania z programu i przekazywania 1,5% na rzecz działalności Fundacji Dogtor!

Aby przejść na stronę programu, kliknij w obrazek:

Zebrane fundusze przeznaczamy na prowadzenie zajęć terapeutycznych i edukacyjnych, działania związane ze szkoleniem psów, tworzenie materiałów informacyjnych i edukacyjnych oraz prowadzenie fundacyjnej biblioteki, do której dostęp mają rodzice naszych podopiecznych, wolontariusze oraz studenci trójmiejskich uczelni.