MIRKA & NELA

MIRKA & NELA

MIROSŁAWA ZAREMBA

W fundacji od: 2016

Pomysł współpracy z Fundacją kiełkował w mojej głowie od dawna. Musiało minąć jednak trochę czasu, by w pełni dojrzał, a ja mogłabym poświęcić się tej pracy w całości.

Latem, 2016 roku, w naszej rodzinie pojawiła się Nela. Postanowiłam, że to właśnie z nią rozpocznę przygodę z dogoterapią i kilka miesięcy później zapisałyśmy się na szkolenia. Zajęcia w Fundacji pozwoliły nam stworzyć pewną unikalną więź, nauczyć się siebie, poznać swoje wady i zalety, ale też miło i aktywnie spędzać czas. Obie czerpiemy z tej pracy wiele satysfakcji. A myśl, że możemy wywołać u kogoś uśmiech i pomóc pokonać bariery, uskrzydla i nadaje naszej pracy sens.


NELA

W fundacji od:  2016

Rasa: Golden retrevier

Energia to jej drugie imię. Uwielbia zabawy i aktywny wypoczynek. Ta uśmiechnięta i nieco szalona goldenka potrafi jednak skupić się na swojej pracy, i kiedy zachodzi potrzeba, wykazuje się sumiennością i pracowitością.

Kocha nagródki. Potrafi zrobić dla nich wszystko 🙂 Uwielbia wszelkie pieszczoty. Sama też często okazuje swoją miłość i oddanie. Nela to wspaniały przyjaciel.